Z: To chodź.
....
Z: Powiedz mi co robisz jutro?
JA: Nic, tylko potem ide na rampy.
Z: To może się spotkamy?
JA: No dobra.
Z: To może jutro pójdziemy do kina?
JA: Jasne :>
Z: Wpadne do Ciebie jutro .
JA: Okey.
Chwilę jeszcze pogadaliśmy i dotarliśmy do mojego domu.
JA: No to tu.
Z: Zaraz ty tu mieszkasz?
JA: Tak.
Z: No to witaj nowa sąsiadko :> Mieszkam z kolegami obok. Chodź przedstawię Cię im.
JA: Okey.
.......
Z: Jestem!
K: Najeździłeś się już?
Z: Można tak powiedzieć. Patrzcie to Jessica. Też jeździ na rampach :) Jessica to Harry, Liam, Niall i Louis.
JA: Hey.
H: Witaj ślicznotko.
Z: Spadaj Harry!
H: Jej jaki zazdrosny.
LI: Cześć.
LOU: Siemankoł.
Z: Jessica mieszka tu zaraz obok. Mamy fajną sąsiadkę.
H: Chciałeś powiedzieć: Mamy ładną sąsiadkę.
Z: No to też :)
JA: Zayn?
Z: Tak?
JA: No wiesz gadaliśmy o tym czy spróbuje.
Z: No gadaliśmy i co zdecydowałaś się?
JA: No tak. Spróbuje.
Z: Super!!!

Izzy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz