niedziela, 14 lipca 2013

Wstęp;*

Hej!

Ten blog będzie o One Direction będą tu imaginy... Razem z moją koleżanką będziemy je pisać ;*

Ja będe się podpisywała - Izzy

A Gosia - Megi ;*

A Patka - Annie;*

Zapraszam równiesz na blogi:

http://alexis-opowiada.blogspot.com/

i

http://malikowaizzyistlesowaannie.blogspot.com/



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz