środa, 17 lipca 2013

Zayn 1.

Pewnego dnia rozmawiałam z moją przyjaciółką Veronicą:
V: Może pójdziemy gdzieś razem z Mateuszem?
JA: Może do Skate Parku?
V: Okey. Ale bierzesz rolki czy deske?
JA: Ty żartujesz? Przecież wiesz że na rolkach nie umiem jeździć.
V: Fakt. Dzwonić do Mateusza?
JA: No.
V: Hallo? Mateusz?... Idziesz ze mną i Jessiecą do Skate Parku?... O fajnie... Wpadnij po nas do domu Jess... To dziś vansy?... Okey....Powiem jej... Nara...
V: Dziś vansy. Mateusz bierze czarne, ja  fioletowe, a ty?
JA: Ja chyba siwe albo pomarańczowe.
V: Weź siwe.
JA: Okey. Ja ide się przeprać.
V: Okey.

Po kilku minutach szukania w co się ubrać wybrałam to:

i ubrana zeszłam na dół.

DING DONG

JA: Hej Mateusz.
M: No hej.
V: Siemka!
JA: To idziemy?
M: Jasne chudzielcu.
JA: Ej!


Mateusz .
Veronica - po środku.
Jessica - pierwsza od prawej strony.

Izzy



____________________________________________________________________________________________________________

No to tak tu będzie kilka części o Zayn'ie. Mam nadzieje że bardzo was zaciekawi :p

1 komentarz: